Skip to content

HAKKIMIZDA

IT XPORT, tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve başarılı tasarımlarla ürün yelpazesini gün geçtikçe artıran bir firmadır. GEL GEL BALON  alanında, yirmi yıllık bilgi ve tecrübesini kalite standartlarıyla yansıtmaktadır. Her yeni ürünü, ülkelerarası ve ulusal patent kurumlarınca tescil edilen firmamız, hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığı için en güvenilir malzemeleri kullanmaktadır.

GEL GEL REKLAM BALONLARI ile, günümüzde pek çok ortamda karşılaşmanız mümkün. Ancak kaliteli ürünleri ile IT XPORT farkını kolayca anlayabilirsiniz. Yola çıktığımızda amacımız sektörün lideri olmaktı. Bugün tescilli ürünlerimiz ile sektörün nabzını tutuyor, yeni ürün tasarımları ile fark yaratıyoruz. İhtiyaçları en iyi biçimde analiz ediyor ve farklı şişme ürün önerilerinde bulunuyoruz.

Kalite standartlarımızı daima zirvede tutarak, rekabet gücü yüksek ürünlerle hem beklentilerinizi en doğru şekilde karşılıyor, hem de sektöre ivme kazandırıyoruz. Artan üretim kapasitemiz ile ülkemizin gelişimine hizmet etme ülküsünü yerine getiriyor, işimizi aşkla yapıyoruz. AR-GE yatırımlarını sürekli artırarak, daima gelişim vizyonunu taşıyoruz. Yalnızca ürün değil ‘kaliteli ürün’ üretme misyonu ile başarılı çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte olan firmamız, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamaya ve sektöre yol göstermeye devam edecektir.